Do Sejmiku Samorządowego woj. Kujawsko Pomorskiego wybieranych jest 33 radnych w sześciu okręgach wyborczych

Siedziba sejmiku: 87-100 Toruń, Plac Teatralny 2

 

Powiat nakielski obok powiatów bydgoskiego - ziemskiego, świeckiego, tucholskiego i sępoleńskiego tworzy okręg wyborczy nr 2

Zobacz kandydatów

 

Aktualny Sejmik Samorządowy (kadencja 2006-2010)

okręg wyborczy nr 1 (m. Bydgoszcz)

1. Giziński Włodzisław - Platforma Obywatelska
2. Kozłowska Iwona Maria - Platforma Obywatelska
3. Rogacki Józef - Prawo i Sprawiedliwość
4. Schreiber Grzegorz Zenon - Prawo i Sprawiedliwość
5. Sikora Krzysztof Gustaw - Platforma Obywatelska
6. Szopiński Jan Józef - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

okręg wyborczy nr 2

7. Andrysiak Lucyna Mieczysława - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
8. Drozdowski Stanisław1 - Platforma Obywatelska
9. Oczkowska Silwana2 - Polski Stronnictwo Ludowe
10. Kobiak Andrzej - Platforma Obywatelska
11. Kroll Adam - Samoobrona
12. Ostrowska Regina Maria - Prawo i Sprawiedliwość

1 Mandat zdobył Katulski Jarosław Paweł, który został posłem
2 Mandat zdobył Eugeniusz Kłopotek, który został posłem

okręg wyborczy nr 3 (m. Grudziądz, powiaty brodnicki, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, wąbrzeski)

13. Bober Ryszard Jakub - Polski Stronnictwo Ludowe
14. Jankiewicz Paweł Edward - Prawo i Sprawiedliwość
15. Lewandowski Bogdan Andrzej - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
16. Leszek Kawski3 - Platforma Obywatelska
17. Wolski Piotr Aleksander - Samoobrona

3 Mandat zdobył Malinowski Robert, który został prezydentem Grudziądza

okręg wyborczy nr 4 (M. Toruń, powiaty: chełmiński, toruński)

18. Achramowicz Waldemar Kazimierz - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
19. Banaszak Adam Heliodor - Prawo i Sprawiedliwość
20. Całbecki Piotr Franciszek - Platforma Obywatelska
21. Pluciński Leszek Stanisław - Platforma Obywatelska
22. Zdrojewski Lech Jan - Prawo i Sprawiedliwość

okręg wyborczy nr 5 (inowrocławski, mogileński, radziejowski, źniński)

23. Bańkowska Anna Danuta - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci
24. Grobelski Ryszard Zdzisław - Prawo i Sprawiedliwość
25. Kurnatowska Maria Elżbieta - Polski Stronnictwo Ludowe
26. Nowacki Bartosz Leszek - Samoobrona
27. Kiszka Paweł4 - Platforma Obywatelska
4 Mandat zdobył Roszak Grzegorz Michał, który został posłem

okręg wyborczy nr 6 (m. Włocławek, aleksandrowski, linowski, rypiński, włocławski)

28. Biernacki Grzegorz - Samoobrona
29. Bruzdowicz Marek - Platforma Obywatelska
30. Jaranowski Wojciech - Prawo i Sprawiedliwość
31. Kopyść Sławomir Andrzej - Platforma Obywatelska
32. Ośmiałowski Wiesław - Polski Stronnictwo Ludowe
33. Pawlak Stanisław - SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci

 
Szukaj
Do głosowania w II turze zostało
.