Do Rady Powiatowej w Nakle wybieranych jest 21 radnych w czterech okręgach wyborczych

KANDYDACI

(do 21 mandatów kandyduje w sumie 195 osób)
NAKŁO - KCYNIA - MROCZA/SADKI - SZUBIN

 

Aktualna Rada Powiatowa (kadencja 2006-2010)

1. Sławomir Napierała (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
2. Tadeusz Sobol (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
3. Piotr Hemmerling (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
4. Kazimierz Gręda1 (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci) 
5. Antoni Zbylut (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)
6. Leszek Gutkowski2 (SLD+SDPL+PD+UP Lewica i Demokraci)

7. Tomasz Miłowski (PSL)
8. Ryszard Bagnerowski (PSL)
9. Piotr Rusin (PSL)3
10. Jan Kominiak (PSL)
11. Karolina Domżała-Kaczmarek (PSL)

12. Anna Maćkowska (PiS)
13. Krzysztof Mikietyński (PiS)
14. Małgorzata Weleryś-Masiak (PiS)
15. Dawid Rzeski (PiS)
16. Zbigniew Sabaciński (PiS)

17. Halina Gliszczyńska (PO)
18. Andrzej Kinderman (PO)
19. Ewa Szłapa (PO) 
20. Artur Michalak (PO)

21. Jacek Kiersznicki4 (POPN)

1 Mandat uzyskał Wiesław Jan Gozdek, który został burmistrzem Mroczy
2 Mandat uzyskał Ignacy Pogodziński który został burmistrzem Szubina
3Mandat uzyskał Tomasz Szczepaniak, który został burmistrzem Kcyni
4 Mandat uzyskał Zenon Grzegorek, który został burmistrzem Nakła

 

Rada Powiatowa (kadencja 2002-2006)

1. Sławomir Napierała (SLD-Unia Pracy)
2. Piotr Gondek (SLD-Unia Pracy)
3. Janusz Zygmunt Hanasz (SLD-Unia Pracy)
4. Piotr Andrzej Hemmerling (SLD-Unia Pracy)
5. Urszula Stachowiak (SLD-Unia Pracy)
6. Edward Józef Kominiak* (SLD-Unia Pracy)
7. Irena Kolesińska (SLD-Unia Pracy)
8. Antoni Zbylut (SLD-Unia Pracy)

9. Tomasz Edmund Miłowski (PSL)
10. Ryszard Bagnerowski (PSL)
11. Piotr Rusin (PSL)
12. Jan Wojciech Kominiak (PSL)
13. Waldemar Piotr Kaczmarek (PSL)
14. Zbigniew Sabaciński (PSL)

15. Andrzej Kinderman (Inicjatywa Samorządowa)
16. Andrzej Jedynak (Inicjatywa Samorządowa)
17. Szymon Jan Karolczak (Inicjatywa Samorządowa)
18. Małgorzata Waleryś-Masiak (Inicjatywa Samorządowa)
19. Mirosław Sławiński (Inicjatywa Samorządowa)

20. Czesław Bernard Muszyński (Samoobrona)
21. Piotr Stanisław Różański (Samoobrona)

* mandat uzyskał Wiesław Jan Gozdek, który został burmistrzem Mroczy

Rada Powiatowa (kadencja 1998-2002)

1. Roman Danielewski (Akcja Wyborcza Solidarność)
2. Sylwester Jaskólski (Akcja Wyborcza Solidarność)
3. Mirosław Sławiński (Akcja Wyborcza Solidarność)
4. Adam Józef Sokala (Akcja Wyborcza Solidarność)
5. Michał Poczbut (Akcja Wyborcza Solidarność)

6. Telesfor Horodecki (Niezależna Inicjatywa Samorządowa)
7. Andrzej Kinderman (Niezależna Inicjatywa Samorządowa)
8. Mirosław Kozłowski (Niezależna Inicjatywa Samorządowa)
9. Paweł Wyczański (Niezależna Inicjatywa Samorządowa)

10. Ryszard Bagnerowski (Przymierze Społeczne)
11. Jan Jankowski (Przymierze Społeczne)
12. Waldemar Kaczmarek (Przymierze Społeczne)
13. Jan Kominiak (Przymierze Społeczne)
14. Stefan Switalski (Przymierze Społeczne)

15. Kazimierz Wnuk (Rodzina Polska)

16. Zbigniew Boczan (SLD)
17. Józef Boruta (SLD)
18. Leon Cybulski (SLD)
19. Eugeniuisz Czajkowski (SLD)
20. Lechosław Draeger (SLD)
21. Janina Gamla (SLD)
22. Mirosław Romuald Glapa (SLD)
23. Wiesław Gozdek (SLD)
24. Piotr Hemmerling (SLD)
25. Remigiusz Kasprzak (SLD)
26. Józef Kimber (SLD)
27. Edward Kominiak (SLD)
28. Stefan Kubicki (SLD)
29. Alicja Lamprecht (SLD)
30. Eugeniusz Nowicki (SLD)
31. Antoni Zbylut (SLD)
32. Fryderyk Zdanowicz (SLD)

33. Jan Franciszek Kucharski (Unia Wolności)
34. Tomasz Miłowski (Unia Wolności)
35. Sławomir Szczepan Sztenc (Unia Wolności)


 

 
Szukaj
Do głosowania w II turze zostało
.