Do rady Miejskiej w Nakle wybieranych jest 21 radnych w trzech okręgach wyborczych

KANDYDACI

(do 21 mandatów kandyduje w sumie 190 osób)
OKRĘG NR1 -  OKRĘG NR 2 - OKRĘG NR 3

Aktualna Rada Miejska (kadencja 2006-2010)

1. Władysław Górski (Prawo i Sprawiedliwość)
2.
Andrzej Jedynak (Prawo i Sprawiedliwość) 
3.
Szymon Karolczak (Prawo i Sprawiedliwość) 
4.
Hieronim Kołaczek (Prawo i Sprawiedliwość)
5.
Czesław Kucharski (Prawo i Sprawiedliwość)
6.
Jan Marciniak (Prawo i Sprawiedliwość)
7.
Rafał Mróz (Prawo i Sprawiedliwość) 
8.
Jolanta Tadych (Prawo i Sprawiedliwość)

9. Tadeusz Matczuk (Platforma Obywatelska)
10.
Halina Mnichowska (Platforma Obywatelska)
11.
Roman Swiątek (Platforma Obywatelska)
12.
Arkadiusz Szczepański (Platforma Obywatelska)

13. Tomasz Bzdawka (Razem dla Nakła)
14.
Aleksandra Konieczna (Razem dla Nakła)
15.
Grzegorz Nadolny (Razem dla Nakła)
16.
Jan Światłowski (Razem dla Nakła)

17. Janusz Dąbrowski (POPN)
18.
Jan Grabarski (POPN)
19.
Bolesław Kalisz (POPN)
20.
Krzysztof Ksobiak (POPN)

21. Małgorzata Dybalska (PSL)

 

Rada Miejska (kadencja 2002-2006)

1. Zenon Grzegorek (Inicjatywa Samorządowa)
2. Bogdan Stachowski (Inicjatywa Samorządowa)
3. Dariusz Staliński (Inicjatywa Samorządowa)
4. Bolesław Kalisz (Inicjatywa Samorządowa)
5. Anita Kozak Sadowska (Inicjatywa Samorządowa)
6. Jolanta Tadych (Inicjatywa Samorządowa)
7. Rafał Mróz (Inicjatywa Samorządowa)
8. Zbigniew Sadowski (Inicjatywa Samorządowa)

9. Jan Światłowski (SLD) 
10. Danuta Kallas (SLD)  
11. Henryk Podejko (SLD) 
12. Jan Grabarski (SLD) 
13. Ewa Polkowska (SLD) 
14. Krzysztof Ksobiak (SLD)  
15. Janusz Dąbrowski (SLD)

16. Alina Zielińska (LPR) 
17. Jan Marciniak (LPR)

18. Jacek Czosnyka (Nasza Gmina)
19. Hieronim Kołaczek (Nasza Gmina)

20. Marian Mylcarek (PSL)

21. Bartłomiej Pałubicki (Samoobrona)

 

Rada Miejska (kadencja 1998-2002)

1. Zbigniew Herzberg (SLD)
2. Dariusz Idczak (SLD)
3. Waldemar Kędzierski (SLD)
4. Bernard Kończak (SLD)
5. Waldemar Mańka (SLD)
6. Sławomir Napierała (SLD)
7. Sylwester Oleś (SLD)
8. Henryk Podejko (SLD)
9. Anna Rybacka (SLD)
10. Tadeusz Sobol (SLD)
11. Henryk Stark (SLD)
12. Jan Swiatłowski (SLD)
13. Renata Warczak (SLD)

14. Zenon Figiel (AWS)
15. Bolesław Kalisz (AWS)
16. Czesław Olenkowicz (AWS)
17. Bogdan Stachowski (AWS)
18. Dariusz Staliński (AWS)
19. Genowefa Szczepańska (AWS)
20. Jerzy Wdowiak (AWS)

21. Jan Grabarski (Inicjatywa Samorządowa)
22. Józef Krzoska (Inicjatywa Samorządowa)
23. Andrzej Kubera (Inicjatywa Samorządowa)

24. Czesław Błaszczyński (Unia Wolności)
25. Janusz Dąbrowski (Unia Wolności)
26. Tomasz Kielak (Unia Wolności)

27. Małgorzata Dybalska (Przymierze Społeczne)
28. Marian Mylcarek (Przymierze Społeczne)

 
Szukaj
Do głosowania w II turze zostało
.